Jakie mieszkania deweloperskie sprzedają się najczęściej?

Kawalerki, mieszkania kilkupokojowe czy apartamenty – które cieszą się największą popularnością wśród kupujących? Przedstawiamy najważniejsze zalety poszczególnych typów mieszkań deweloperskich, dostępnych na sprzedaż na Osiedlu Hawelańska w Poznaniu!

Kawalerki – tanie mieszkania

Kawalerki w Poznaniu cieszą się mniejszą popularnością niż mieszkania kilkupokojowe, ze względu na małą powierzchnię i brak podziału na strefę salonu oraz strefę prywatną. Kawalerki są często wynajmowane, szczególnie przez młode osoby, dlatego klienci bardzo często decydują się na kupno małego mieszkania i jego wynajęcie w ramach dodatkowego źródła dochodu. Decyzja o kupnie mieszkania wiąże się z wzięciem kredytu hipotetycznego na kilkanaście lub kilkadziesiąt lat, dlatego kupujący wybierają dla siebie większe mieszkania z innym, bardziej funkcjonalnym układem pomieszczeń.

Mieszkania dwupokojowe najczęściej wybierane!

Największym zainteresowaniem cieszą się mieszkania dwupokojowe, które pozwalają na stworzenie osobnej sypialni lub pokoju dla dziecka. Połączenie salonu i kuchni w aneksie pozwoli na stworzenie ciekawej i przytulnej aranżacji. Na Osiedlu Hawelańska dostępne są również mieszkania o klasycznym układzie, z osobną kuchnią. To doskonała propozycja dla par i małżeństw bez dzieci. Nowoczesne mieszkania dwupokojowe na Osiedlu Hawelańska mają odpowiednio przygotowany metraż – od 36 do 56m2.

Większe mieszkania dla większej rodziny

Trzypokojowe mieszkania to najlepsza propozycja dla par z jednym dzieckiem. Mieszkania składające się z trzech pomieszczeń niekoniecznie muszą być większe od tych dwupokojowych - w tym przypadku wyższa cena jest zależna od większej liczby pokojów. Duże mieszkania pozwolą na wygospodarowanie miejsca dla każdego członka rodziny, łącznie z sypialną i salonem. GGW Development prowadzi sprzedaż:

Mieszkania czteropokojowe – dla kogo takie rozwiązanie?

Mieszkania czteropokojowe cieszą się jeszcze mniejszą popularnością niż kawalerki. Jedną z grup klientów, którzy decydują się na takie rozmieszczenie pomieszczeń i metraż, są rodziny z dwójką lub trójką dzieci. To świetne rozwiązanie również dla rodzin, której jeden z członków pracuje w charakterze freelancera lub zdalnie.

W czteropokojowym mieszkaniu można zaplanować biuro w jednym pomieszczeniu i dodatkowo – salon, sypialnię i pokój dla dzieci w pozostałej części mieszkania. Oferujemy wykończenie każdego mieszkania w Poznaniu w standardzie pod klucz – niezależnie od wielkości i metrażu.