Mieszkania z ogrodem Poznań na sprzedaż

Mieszkania z ogrodem w Poznaniu - świetna lokalizacja

Osiedle Hawelańska to ciekawa oferta mieszkań z ogrodem zlokalizowanych w bliskim sąsiedztwie centrum Poznania oraz zielonych terenów rekreacyjnych. Deweloper GGW już od kilkunastu lat zajmuje się sprzedażą mieszkań z rynku pierwotnego o podwyższonym standardzie.

Mieszkania w centrum Poznania w dopłatą MDM

Oferujemy nowe mieszkania z balkonem w metrażu od 27 do 80m2. Prowadzimy sprzedaż kawalerek dla par oraz mieszkań czteropokojowych dla rodzin z dziećmi. Większość naszych inwestycji, spełnia warunki programu MDM. Dzięki dopłacie, stworzysz idealną przestrzeń dla Ciebie i Twojej rodziny. Komfortowe mieszkania z ogródkiem czekają na Ciebie na Osiedlu Hawelańska!

Inwestycje mieszkaniowe dla Ciebie

Lokalizacja osiedla gwarantuje bezproblemowy dojazd do centrum. W pobliżu Osiedla, znajdują się przystanki komunikacji miejskiej i dobrze rozwinięta sieć ścieżek rowerowych. Dla zmotoryzowanych, przygotowaliśmy bezpieczne miejsce parkingowe. Mieszkania na sprzedaż od dewelopera GGW to najlepsze rozwiązania architektoniczne i możliwość skorzystania z oferty na wykończenie mieszkania w standardzie „pod klucz”. W bliskim sąsiedztwie znajdują się liczne punkty usługowe oraz:

  • Park Cytadela,
  • Dolina Warty.

Zobacz także: