Nowe Mieszkania bezpośrednio od dewelopera Poznań

Mieszkania od dewelopera – Poznań, ul. Hawelańska

Planujesz kupić mieszkanie od dewelopera? Poznań – tu od lat działa rzetelny inwestor, firma GGW Development, która proponuje swoim klientom zakup komfortowych mieszkań w rozsądnych cenach. Aktualnie pracujemy nad inwestycją mieszkaniową Osiedle Hawelańska, usytuowaną na Winogradach.

Kup mieszkanie bez pośredników!

Jeśli szukasz bezkompromisowego rozwiązania, jakim są nowe mieszkania deweloperskie Poznań, ta oferta powinna Cię zainteresować! Proponujemy bezpośredni zakup zróżnicowanych mieszkań o pow. 25 – 126 m2 z komfortowymi ogródkami (o pow. dochodzących do 175 m2) i dużymi balkonami (do 32 m2). Do wyboru nasi klienci mają różne układy lokali: od kawalerek po 4-pokojowe „M”.

Nowe mieszkania bez pośredników, bez kłopotów

Szukasz okazji do nabycia bezpośrednio mieszkania w Poznaniu? W takiej sytuacji najlepiej będzie skorzystać z oferty lokalnego dewelopera. Firma deweloperska GGW Development zachęca do zakupu mieszkań na Osiedlu Hawelańska.

Proponowane „M” to mieszkania z rynku pierwotnego w cenach zaczynających się już od ok. 156 tys. zł. Do tego duża rozpiętość metraży. Zapoznaj się z aktualnymi ofertami na mieszkania Poznań!

Najlepsza okazja na mieszkanie z rynku pierwotnego

Mieszkania oferowane bez pośredników w Poznaniu to nie tylko oszczędność, ale także gwarancja wysokiej jakości. Na Osiedlu Hawelańska możesz skorzystać z opcji wykończenia mieszkania pod klucz:

  • bez ukrytych kosztów,
  • bez przedłużających się remontów,
  • bez przykrych niespodzianek.

GGW Development dba nie tylko o wnętrza budynków, ale także o otaczającą je przestrzeń. Na terenie kompleksu zachowano dużą odległość między budynkami. W obrębie osiedla powstanie zielony dziedziniec i plac zabaw dla dzieci.

Standard mieszkań deweloperskich

Naszą inwestycję charakteryzują:

  • duże odległości między budynkami,
  • zadbana infrastruktura wokół osiedla.
  • każdy właściciel będzie miał zapewnione miejsce postojowe w hali garażowej lub na zewnątrz budynku, do dyspozycji mieszkańców pozostają także komórki lokatorskie.

Proponujemy ciekawie rozplanowane mieszkania developerskie w Poznaniu. Zainteresowany mieszkaniem bezpośrednio od developera? Sprawdź naszą ofertę - mieszkania Poznań!