Mieszkania dla Młodych Poznań

Oferty w programie MDM

Skorzystaj z programu MDM - spełnij marzenia o własnym mieszkaniu

Szukasz mieszkania spełniającego kryteria MdM? Poznań to miasto, w którym limit cenowy nie jest zbyt niski, a na sporą część lokali można uzyskać dotacje. Zachęcamy do przyjrzenia się Osiedlu Hawelańska– realizowanej na Winogradach inwestycji GG Development – i skorzystania z programu „Mieszkanie dla Młodych”. Poznań, a w szczególności okolice, gdzie usytuowane jest nasze osiedle, mile zaskoczy Cię cichym otoczeniem i dobrym dojazdem w każdy zakątek stolicy Wielkopolski. 

Mieszkanie dla Młodych

Oprócz tego, że kwalifikują się do MdM, mieszkania proponowane przez GGW Development mają wiele innych zalet. W parze z atrakcyjną ceną idą przemyślne rozkłady pomieszczeń z kuchniami lub aneksami do wyboru. Szeroki wybór układów – od kawalerek po 6-pokojowe lokale sprawia, że każdy znajdzie tu coś dla siebie. Program Mieszkanie dla Młodych:

  • skierowany jest do osób, które nie przekroczyły 35 roku życia,
  • planują zakup lokalu z rynku pierwotnego.
  • jest jednorazowym dofinansowaniu wkładu własnego, który jest udzielany w momencie wypłaty właściwego kredytu przez bank.

Dopłaty do mieszkań na Winogradach!

Mieszkania w programie MdM muszą spełniać określone kryteria określone Ustawą o pomocy państwa w nabyciu pierwszego mieszkania przez młodych ludzi, czyli tzw. limity, osobno ustalone ceny za 1 m2 dla każdej stolicy województwa, gmin z nim sąsiadujących i pozostałych terenów. Jeśli interesują Cię oferty takie, jak mieszkania MdM Poznań, z pewnością znajdziesz coś dla siebie wśród wielu propozycji lokali znajdujących się na Osiedlu Hawelańska. Przeglądając ogłoszenia takie, jak Mieszkania dla młodych Poznań oferty”, nie można pomiąć naszego osiedla!

Poznaj: