Lokale użytkowe bezpośrednio od dewelopera

Dostępne na sprzedaż lokale użytkowe w Poznaniu to korzystna oferta dla przedsiębiorców, którzy szukają przestrzeni na rozwój swojego biznesu. Osiedle Hawelańska to atrakcyjna lokalizacja i bliskie sąsiedztwo zielonych terenów rekreacyjnych.

Nasze Osiedle to idealne miejsce do stworzenia własnej przestrzeni dla całej rodziny. Oprócz oferty sprzedaży mieszkań o podwyższonym standardzie, Osiedle Hawelańska to również oferta lokali usługowych i handlowych dostępnych na sprzedaż dla przedsiębiorców z Poznania.
 

Z nami rozwiniesz swój biznes w Poznaniu!

Każdy lokal użytkowy na Osiedlu Hawelańska w Poznaniu to najwyższy standard nowego budownictwa. Umożliwiamy dostosowanie lokalu do potrzeb każdej firmy oraz wykończenie w standardzie „pod klucz”. Atrakcyjna lokalizacja i duże wystawy sklepowe to gwarancja biznesowego rozwoju. Osiedle Hawelańska to doskonałe miejsce na rozpoczęcie własnego biznesu! Zachęcamy zainteresowanych przedsiębiorców do zakupu:

  • lokalu na sklep wielobranżowy,
  • lokalu na salon fryzjerski,
  • lokalu na salon kosmetyczny,
  • lokalu na kwiaciarnię,
  • lokalu na biuro firmowe.
     

Atrakcyjna oferta dla przedsiębiorców

Stwórz razem z nami ciekawą ofertę punktów usługowych dla mieszkańców Osiedla Hawelańska! Oferujemy atrakcyjną cenę za metr kwadratowy – sprawdź naszą ofertą na sprzedaż lokali komerycjnych w najlepszej lokalizacji Poznania już dziś!
 

Zobacz także: