Osiedle
W bliskim sąsiedztwie
centrum Poznania
Hawelańska
W bliskim sąsiedztwie
centrum Poznania
Nowoczesne, pełne energii i charakteru miejsce dostępne na rynku pierwotnym nieruchomości od dewelopera w Poznaniu.

Wybierz mieszkanie

Mieszkania z duszą, przystosowane do Twoich potrzeb, oferujące standard, jakiego oczekujesz. Położone w pięknej, zielonej dzielnicy na Winogradach, skąd niedaleko jest do centrum Poznania. Z jednej strony, to gwarancja szybkiego dojazdu do najważniejszych części miasta, gdzie wielu z was prowadzi swoje zawodowe życie. Z drugiej zaś, położenie osiedla sprzyja spędzaniu wolnego czasu. 

Jeśli więc marzy Ci się odpoczynek w otoczeniu natury, a jednocześnie chcesz trzymać rękę na pulsie, z gwarancją szybkiej komunikacji z centrum miasta - Osiedle Hawelańska spełni Twoje oczekiwania. Sprawdź ofertę poznańskiego dewelopera i przekonaj się, że nowe inwestycje w Poznaniu mogą Cię zaskoczyć!

Mieszkania z duszą
Ceny mieszkań od:
314 019 zł
Powierzchnie zielonych tarasów:
do 176 m2
Powierzchnie mieszkań:
28 m2 - 176 m2
Atuty
Inwestycji

Najważniejsze atuty inwestycji skupiają się wokół obszarów, które są najbardziej istotne dla przyszłych mieszkańców. Idealne osiedle mieszkaniowe, to takie, które jest położone w spokojnej i cichej okolicy, ale z którego szybko można dojechać do centrum. Ponadto, tak samo ważny jest rozkład i funkcjonalność mieszkań. Powinna być dopasowana w jak najwyższym stopniu dla przyszłych lokatorów.

Jest nam niezmiernie przyjemnie, że możemy zapewnić właśnie tak wysoki standard.

Atuty
left arrow
right arrow
image/svg+xml ul. Lechicka ul. Aleje Solidarności ul. Naramowicka

Okolica pełna zieleni, dobrze skomunikowana  z centrum Poznania

 

Miejsce dla Ciebie! Każdy z nas pragnie mieszkać w miejscu, jak najbardziej przyjemnym, gdzie zagwarantowane są liczne możliwości rozwoju. Przy realizacji każdego nowego projektu dokładamy wszelkich starań, żeby lokalizacja była jak najbardziej dopasowana do potrzeb mieszkańców.

— Okolica

Pełna zielonych terenów okolica. W pobliżu znajdują się ścieżki rowerowe i piesze, więc możesz spędzać aktywnie każdy dzień

— Atrakcyjna lokalizacja

Okolica jest pełna ciekawych miejsc . Jest przede wszystkim Park Cytadela, czyli jeden z najcenniejszych przyrodniczo terenów w Poznaniu. W pobliżu znajduje się Muzeum Uzbrojenia oraz Dolina Warty

— Komunikacja

Szybki dojazd do centrum komunikacją miejską jak i samochodem. Co więcej, przy inwestycji jest Tramwaj na Naramowice

— Bezpieczeństwo

Miejsce bezpieczne, które jednocześnie posiada charakter i tętni pozytywną energią

— Usługi

Kompleksowe usługi na wyciągnięcie ręki. W okolicy więc znajdują się wszystkie ważne miejsca, jak sklepy, apteki, szkoły i punkty gastronomiczne

Aktualności

Rozpoczęcie budowy III etapu Osiedla Hawelańska w Poznaniu
15 marca 2022

Rozpoczęcie budowy III etapu Osiedla Hawelańska w Poznaniu

Pierwsze dni wiosny na budowie
13 maja 2022

Pierwsze dni wiosny na budowie

Zrobiło się kolorowo
8 września 2022

Zrobiło się kolorowo

Z każdym dniem widać postęp prac
17 października 2022

Z każdym dniem widać postęp prac

Deweloper

Deweloper

Jako deweloper Firma GGW istnieje na rynku od 2006 roku. Przez cały ten czas nasze zasady są niezmienne, wśród nich szczególną uwagę zwracamy na rzetelność i staranność wykonania inwestycji. Od początku naszego działania stworzyliśmy wiele przemyślanych i dopracowanych projektów. Każdy z nich odznacza się wysoką jakością wykonania. Wybudowaliśmy ponad 750 mieszkań i 64 domy.